BZT52C33HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C33HE3-TP
JLCPCB Part #
C3735377
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23.1V 31V~35V 325Ω 33V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS