BZT52C6V2HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C6V2HE3-TP
JLCPCB Part #
C3735137
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 150Ω 3uA@4V 5.8V~6.6V 500mW 6.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS