BZT52B39JS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B39JS-TP
JLCPCB Part #
C3735067
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 122Ω 200mW 329Ω 38.22V~39.78V 39V 45nA@27.3V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS