BZT52B9V1-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B9V1-TP
JLCPCB Part #
C3734892
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@7V 100Ω 10Ω 500mW 8.92V~9.28V 9.1V ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS