BZX84B10HE3-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZX84B10HE3-TP
- JLCPCB Part #
- C3734755
- Package
- SOT-23
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 350mW 9.8V~10.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS