2EZ20D5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
2EZ20D5-TP
JLCPCB Part #
C3732916
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 11Ω 20V 2W 500nA@15.2V DO-41 Zener Diodes ROHS