2EZ22D5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
2EZ22D5-TP
JLCPCB Part #
C3732286
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 12Ω 22V 2W 500nA@16.7V DO-41 Zener Diodes ROHS