BZT52B3V3JS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B3V3JS-TP
JLCPCB Part #
C3731188
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.23V~3.37V 3.3V 4.5uA@1V 564Ω 89Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS