BZX584B18HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584B18HE3-TP
JLCPCB Part #
C3729327
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 150mW 17.64V~18.36V 18V 225Ω 45Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS