380LQ222M200A042
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LQ222M200A042
JLCPCB Part #
C3725243
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 105mΩ@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 200V 2200uF 35mm 4.81A@120Hz 42mm ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS