381LQ471M450A452
MFR.Part #
381LQ471M450A452
JLCPCB Part #
C3725201
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 388mΩ@120Hz 450V 470uF 47mm ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS