380LX222M080H452
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX222M080H452
JLCPCB Part #
C3725083
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 10mm 2200uF 22mm 3000hrs@85℃ 45mm 754mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS