380LX271M200H012
MFR.Part #
380LX271M200H012
JLCPCB Part #
C3724985
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 10mm 200V 22mm 25mm 270uF 3000hrs@85℃ 610mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS