380LX473M016K052
MFR.Part #
380LX473M016K052
JLCPCB Part #
C3724892
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 20mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 47000uF 50mm 7.5A@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS