381LQ122M200J052
MFR.Part #
381LQ122M200J052
JLCPCB Part #
C3724849
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 2.65A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS