380LX231M600A452
MFR.Part #
380LX231M600A452
JLCPCB Part #
C3724775
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1.02A@120Hz 10mm 230uF 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 600V 903mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS