381LR122M250A452
MFR.Part #
381LR122M250A452
JLCPCB Part #
C3724691
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 124mΩ@120Hz 250V 3.13A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 47mm ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS