SLP182M050A1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP182M050A1P3
JLCPCB Part #
C3724662
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 1800uF 22mm 258mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS