381LR331M420K452
MFR.Part #
381LR331M420K452
JLCPCB Part #
C3724545
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 402mΩ@120Hz 420V 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS