381LQ682M025H022
MFR.Part #
381LQ682M025H022
JLCPCB Part #
C3724392
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.4A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 25V 32mm 6800uF 85mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS