380LX561M450A052
MFR.Part #
380LX561M450A052
JLCPCB Part #
C3724362
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.5A@120Hz 3000hrs@85℃ 355mΩ@120Hz 35mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS