380LX682M160N102
MFR.Part #
380LX682M160N102
JLCPCB Part #
C3724290
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 10mm 160V 3000hrs@85℃ 38mΩ@120Hz 40mm 6800uF 8.9A@120Hz ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS