SLPX332M050C1P3
MFR.Part #
SLPX332M050C1P3
JLCPCB Part #
C3724278
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 141mΩ@120Hz 2.38A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 3300uF 50V ±20% Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS