380LQ122M160K032
MFR.Part #
380LQ122M160K032
JLCPCB Part #
C3724064
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 160V 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 3.25A@120Hz 30mm 37mm ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS