380LQ183M025K012
MFR.Part #
380LQ183M025K012
JLCPCB Part #
C3724044
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000uF 2000hrs@85℃ 25V 27mm 30mm 37mΩ@120Hz 4.66A@120Hz ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS