381LX222M063J022
MFR.Part #
381LX222M063J022
JLCPCB Part #
C3723887
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2200uF 25mm 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS