380LQ102M160J042
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LQ102M160J042
JLCPCB Part #
C3723882
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 199mΩ 2000hrs@85℃ 25mm 42mm ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS