LP222M050E1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP222M050E1P3
JLCPCB Part #
C3723858
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.429A@120Hz 1000hrs@105℃ 10mm 150mΩ@120Hz 2200uF 25mm 30mm 50V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS