E91F351VSN271MR40U
MFR.Part #
E91F351VSN271MR40U
JLCPCB Part #
C3723801
Package
Plugin,D30xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 270uF 30mm 324mΩ@120Hz 350V 42.5mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS