SLPX561M200E1P3
MFR.Part #
SLPX561M200E1P3
JLCPCB Part #
C3723783
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.15A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 355mΩ@120Hz 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS