380LQ221M400J022
MFR.Part #
380LQ221M400J022
JLCPCB Part #
C3723759
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.49A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25mm 32mm 400V 905mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS