383LX333M050B052VS
MFR.Part #
383LX333M050B052VS
JLCPCB Part #
C3723697
Package
Plugin,D50xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 33000uF 50V 50mm 50mm 7.75A@120Hz ±20% 插件,D50xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS