381LX471M160H022
MFR.Part #
381LX471M160H022
JLCPCB Part #
C3723690
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS