380LX472M035J012
MFR.Part #
380LX472M035J012
JLCPCB Part #
C3723669
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 25mm 3.3A@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 4700uF 80mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS