381LX122M250A452
MFR.Part #
381LX122M250A452
JLCPCB Part #
C3723545
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.3A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS