380LX152M250A052
MFR.Part #
380LX152M250A052
JLCPCB Part #
C3723451
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 4A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS