SLP151M420E1P3
MFR.Part #
SLP151M420E1P3
JLCPCB Part #
C3723324
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2.212Ω@120Hz 27mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V 880mA@120Hz ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS