380LX103M050A022
MFR.Part #
380LX103M050A022
JLCPCB Part #
C3723210
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 40mΩ@120Hz 50V 5A@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS