381LQ181M350H022
MFR.Part #
381LQ181M350H022
JLCPCB Part #
C3723139
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11Ω@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 350V 870mA@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS