380LX273M025K452
MFR.Part #
380LX273M025K452
JLCPCB Part #
C3723137
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 23mΩ@120Hz 25V 27000uF 3000hrs@85℃ 30mm 45mm 6.2A@120Hz ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS