380LX822M035J022
MFR.Part #
380LX822M035J022
JLCPCB Part #
C3723123
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3.26A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35V 71mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS