380LX683M016A052
MFR.Part #
380LX683M016A052
JLCPCB Part #
C3722626
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 18mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 50mm 68000uF 9A@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS