381LX822M016H012
MFR.Part #
381LX822M016H012
JLCPCB Part #
C3722601
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 110mΩ@120Hz 16V 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 8200uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS