EKMM421VSN681MA60U
MFR.Part #
EKMM421VSN681MA60U
JLCPCB Part #
C3722580
Package
Plugin,D35xL62mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.27A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 420V 488mΩ@120Hz 62mm 680uF ±20% 插件,D35xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS