380LX332M035H012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX332M035H012
JLCPCB Part #
C3722577
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 110mΩ@120Hz 2.3A@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 3300uF 35V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS