SLPX391M250A5P3
MFR.Part #
SLPX391M250A5P3
JLCPCB Part #
C3722450
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.88A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@85℃ 35mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS