381LX682M063K052
MFR.Part #
381LX682M063K052
JLCPCB Part #
C3722392
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.6A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 50mm 63V 6800uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS