380LQ391M315K022
MFR.Part #
380LQ391M315K022
JLCPCB Part #
C3722331
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.01A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 315V 32mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS