380LX391M400J452
MFR.Part #
380LX391M400J452
JLCPCB Part #
C3722275
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.1A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 390uF 400V 45mm 470mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS