381LQ222M200A452
MFR.Part #
381LQ222M200A452
JLCPCB Part #
C3721813
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 2200uF 3.48A@120Hz 35mm 47mm 96mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS